Dostęp do danych w każdej chwili

Aplikacja Refwell to mobilna wersja Pharma Web CRM. Jest ona dostępna na telefony i tablety z systemem Android. Cała baza klientów danego przedstawiciela jest zapisana na urządzeniu. Jest ona dostępna offline, tzn. gdy telefon nie ma połączenia z Internetem.

Prezentacje

Oprócz wszystkich funkcji Pharma Web CRM, aplikacja mobilna umożliwia prezentację materiałów marketingowych. Prezentacje w Refwell to dostęp do narzędzi analitycznych, które do tej pory dostępne były tylko dla stron internetowych. Wiadomo które prezentacje i strony są najczęściej pokazywane klientom, ile czasu spędzono na prezentacji poszczególnych slajdów.

Raportowanie wizyt na bieżąco

Aplikacja mobilna umożliwia przede wszystkim raportowanie wizyt na bieżąco. Dzięki temu najważniejsze wnioski z wizyty zostaną zapisane w raporcie. Jakość raportów dodanych na koniec dnia pracy jest często niższa.

Plan pracy i historia

Mając cały plan pracy pod ręką, przedstawiciel może w 100% wykonać wyznaczone cele firmowe. W przypadku urlopu lub choroby klienta, może też szybko ustalić cel kolejnej wizyty, np. wyszukując osoby z listy targetowej, które pracują w pobliżu aktualnego miejsca pobytu.

Zamelduj się w miejscu pracy

Przyjeżdżając do wizytowanej instytucji, przedstawiciel powinien zameldować się w miejscu pracy. Dzięki temu, ma on dostęp do wszystkich instytucji, które znajdują w pobliżu. Nie musi ich ręcznie wyszukiwać w bazie. Wyszukanie aktualnej lokalizacji zajmuje kilka sekund. Geolokalizacja wizyt jest szybka, ponieważ urządzenia Android w pierwszej kolejności biorą pod uwagę stacje bazowe sieci komórkowej, identyfikatory sieci WiFi, a następnie sygnał z satelitów GPS.

Ocena planu wizyt

Wgląd w trasę przedstawiciela pozwala na ocenę jakości zaplanowania dnia pracy, a przedstawiciele mają narzędzie dzięki któremu mogą zweryfikować gdzie dokładnie byli w danym dniu i ewentualnie poprawić plan trasy na przyszłość. Bardzo ciekawym miernikiem jest średnia długość spotkania promocyjnego.

Czas wizyt a czas dojazdów

Liczenie czasu spędzonego na wizytach promocyjnych i dojazdach wspomaga podjęcie decyzji, czy zwiększenie zespołu sprzedażowego na danym obszarze będzie opłacalne.

Automatycznie wyliczona kilometrówka

Na podstawie zaraportowanych lokalizacji jest wyliczana liczba przejechanych kilometrów w celach służbowych. W przypadku wizyty np. w warsztacie samochodowym przedstawiciel ma możliwość wyłączenia tego miejsca z czasu wizyt. Rozwiązanie to umożliwia na proste i dokładne rozliczenie kilometrówki.