Raport lokalizacji i czasu pracy

Refwell GPS to aplikacja działająca na telefonach i tabletach z systemem Android. Z poziomu aplikacji handlowcy raportują miejsce i czas spotkań promocyjnych. Codzienne emailowe podsumowanie poprzedniego dnia pozwala zarządzającym na szybką ocenę jakości pracy swojego zespołu.

Lokalizator GPS w samochodzie

Opcjonalnie w samochodach handlowców może być zainstalowane urządzenie lokalizacyjne GPS, które na bieżąco pokazuje położenie samochodu. Dzięki integracji z aplikacją Refwell otrzymują Państwo kompletne narzędzie do zarządzania działem sprzedaży i flotą samochodów.

Ocena planu wizyt

Wgląd w trasę handlowca pozwala na ocenę jakości zaplanowania dnia pracy, a handlowcy mają narzędzie dzięki któremu mogą zweryfikować gdzie dokładnie byli w danym dniu i ewentualnie poprawić plan trasy na przyszłość. Bardzo ciekawym miernikiem jest średnia długość spotkania promocyjnego.

Czas wizyt a czas dojazdów

Liczenie czasu spędzonego na wizytach promocyjnych i dojazdach wspomaga podjęcie decyzji, czy zwiększenie zespołu sprzedażowego na danym obszarze będzie opłacalne.

Automatycznie wyliczona kilometrówka

Na podstawie zaraportowanych lokalizacji jest wyliczana liczba przejechanych kilometrów w celach służbowych. W przypadku wizyty np. w warsztacie samochodowym handlowiec ma możliwość wyłączenia tego miejsca z czasu wizyt. Rozwiązanie to umożliwia na proste i dokładne rozliczenie kilometrówki.

Rozwiązanie na start bez pełnego CRM

Refwell GPS to moduł wydzielony z pełnego systemu Refwell CRM. Dzięki temu mają Państwo możliwość szybkiego wdrożenia systemu do monitorowania efektywności pracy handlowców. Później można to rozwiązanie rozszerzyć do pełnego systemu CRM.


Z aplikacji Refwell korzystają już setki zadowolonych użytkowników

Poznaj naszych klientów ...